• Promocja
FLOW na Fali Szczęścia. Równowaga energii transformacji. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. cz. 20

Audiobook FLOW na Fali Szczęścia. Równowaga energii transformacji. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. cz. 20 Dr Renata Zarzycka,

Dr Renata Zarzycka
25,34 zł 35,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 24,49 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Człowiek szczęśliwy z poczuciem spełnienia, radości i szczęścia, emanuje blaskiem, niezależnie od tego ile ma lat. Uśmiech lubi odwzajemniać nasze szczęście. Wtedy też działa Prawo Rezonansu i dzięki częstotliwości szczęścia, człowiek przyciąga do siebie więcej korzystnych dla siebie tego typu sytuacji i wybiera z szeregu możliwości wariant „FALI SZCZĘŚCIA”, jako linii życia. W ten sposób przyciąga do siebie i skupia na sobie coraz więcej wibracji szczęścia. W przestrzeni wariantów linii życia, jakie człowiek posiada do wyboru, są i te z nieszczęściem i te ze szczęściem, a nawet „żyły złota”. To człowiek, posiadając niekończącą się możliwość wariantów linii życia, dokonuje cały czas wyboru tak, jak zamawia się potrawę lub drinka w restauracji. Nie martwi się o to, czy składniki potrawy są na zapleczu i kto będzie robił to danie. Ważne jest dla niego osiągnięcie celu i temu oddaje swoją uwagę, bez zamartwiania się o szczegóły. Jest to stan, kiedy dusza jest w jedności z ciałem, a człowiek przepełniony radosnym natchnieniem jest zdolny do kreowania i tworzenia nieskończonej ilości dzieł, pomnażając ten stan. Wtedy chwytając szczęście, znajdując się na jednym z wariantów linii życia na wibracji „fali szczęścia”, siłą rozpędu dostaje się w energetyczne pole tego szczęścia i przeskakuje na kolejne, coraz silniej wibrujące linie.
W uśmiechu, szczęściu i radości, znajduje się klucz, który jest w stanie rozszyfrować pogodę duszy człowieka, zwaną też aurą. Aurę można porównać do klimatu, jaki wokół siebie roztacza człowiek i czy ma on w sobie magnetyzm osobisty, czy też nie. Wszystko to jest energią ujętą w zasady fizyki kwantowej . Taki uśmiech jest najlepszym lekarstwem do użytku wewnętrznego i najwspanialszą kosmetyką odmładzającą, ukazującą się na zewnątrz nas. To również rodzaj uzdrawiającej energii kwantowej , jaki przekazujemy światu wewnętrznemu a dalej zewnętrznemu w tej, a nie w innej kolejności.
Uzdrawianie kwantowe to metoda leczenia za pomocą odpowiedniej częstotliwości. Metoda ta, wykorzystuje energię pochodzącą z głębi ciała żywej istoty. Doskonale sprawdza się tak w uzdrawianiu schorzeń ciała, jak również psychiki (ducha). Uzdrawianie kwantowe skutecznie uśmierza różnego rodzaju ból spowodowany różnego typu dolegliwościami psychosomatycznymi, na które duży wpływ ma przede wszystkim psychika ludzka, czyli stan naszego umysłu. Dzięki uzdrawianiu kwantowemu, organizm szybciej zdrowieje z wielu poważnych dolegliwości, nawet z tych uznanych przez medycynę klasyczną, jako nieuleczalne lub ciężkie do wyleczenia. W uzdrawianiu tym pomaga mu kwantowa dusza człowieka. Trzeba tylko uświadomić sobie fakt jej istnienia i uruchomić jej moc uzdrawiania.
Wesołość jest najlepszą higieną dla ciała i umysłu. Mieszka ona w sercu i nosi ją w sobie każdy z nas. Te cenne dla zdrowia fizycznego i psychicznego wartości, niektórzy z nas, mają ukryte głęboko w sobie. Niosąc w sobą energię niezadowolenia, niedosytu, braków, niedostatków oraz rozczarowania, przyciągają coraz więcej negatywnej energii do siebie. Dlaczego?

SPIS TREŚCI:
Duchowe Odrodzenie
Dokonując transcendencji rodzisz się na nowo
Każdy ma swoje słabości po to, aby się wzmacniać
Duchowa wiosna w energetycznym cyklu życia
Energia świata w świętym kręgu Mandali
Szukaj szczęścia w polu energii serca
Frailing, jako technika kontaktów międzyludzkich
Skieruj Transerfing Rzeczywistości na Fale Szczęścia
Poszybuj z wiatrem do szczęścia na FLOW!
Szczęście, pokój i miłość są Twoim wyborem
Uniwersalna Energia Życia

Szczegóły audiobooka FLOW na Fali Szczęścia. Równowaga energii transformacji. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. cz. 20

Wydawca:
Akademia Rozwoju Coaching Życia
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Audiobook
Format:
mp3
ISBN:
978-83-67225-89-2
Wydanie:
1
Autorzy:
Dr Renata Zarzycka
Redakcja:
Akademia Rozwoju Coaching Zycia,Dr Renata Zarzycka
Lektorzy:
Dr Renata Zarzycka
Miejsce wydania:
Rzeszów
Czas trwania (godzin):
1
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę słuchać audiobooków?

Ikona słuchawek Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików MP3
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS