• Promocja
Prawdziwie spojrzeć w oczy

Ebook Prawdziwie spojrzeć w oczy Paweł Szlufik,

Paweł Szlufik
21,18 zł 30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 21,18 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

W tej książce autor opowiada historię o wyjściu z uzależnienia od alkoholu i hazardu, o pozbyciu się traum i depresji. O tym, że życie ma sens, nawet jeśli człowiek go nie widzi. A wszystko dlatego, że choroba i traumy, których doświadczył, zasłoniły mu sens życia. Dziś wie, że mimo trudnych doświadczeń, zawsze trzeba go szukać. Każdy człowiek musi sam w sobie odnaleźć swoją drogę. Napisałem tę książkę, żeby pokazać, jak pokonać słabości i cieszyć się życiem pomimo trudności, które napotykamy na swojej nowej ścieżce życia w trzeźwości.

Od autora

Opowiadam historię młodego człowieka, Pawła, który się pogubił, a jego życie poplątało. Brakowało mu wiary w siebie, długo nie umiał zmienić swojego życia. Wszelkie próby wyjścia z uzależnienia kończyły się niepowodzeniem, szedł drogą ku śmierci. 14 lat zmagał się z uzależnieniem, żył na krawędzi, wlewał w siebie litry alkoholu, przegrywał kasę, próbował ze sobą skończyć. Nie umiał żyć.

Tę książkę dedykuję tym, którzy zmagają się z różnymi problemami i powoli tracą nadzieję na poprawę. Można się podnieść, ale trzeba odnaleźć swoją drogę. Nieważne, ile razy upadasz i tracisz nadzieję, ważne, że próbujesz odzyskać radość życia. Nigdy nie jest za późno, żeby zmienić swoje życie. Pamiętajcie życie jest cennym darem, którego nam nie wolno zmarnować.

Szczegóły ebooka Prawdziwie spojrzeć w oczy

Wydawca:
BookEdit
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Ebook
Język:
polski
Format:
mobi,epub,pdf
ISBN:
978-83-67539-64-7
ISBN wersji papierowej:
9788367539579
Autorzy:
Paweł Szlufik
Miejsce wydania:
Kiełpin
Liczba Stron:
42
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub