• Promocja
Devilish Game

Audiobook Devilish Game Amelia Kowalska,

Amelia Kowalska
44,04 zł 49,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 44,04 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Osiemnastoletnia Madison Evans ma za sobą bardzo trudny okres. Nie potrafi zapomnieć o wydarzeniach z przeszłości, a do tego musi zmierzyć się ze śmiercią ukochanego dziadka. Dziewczyna jest na skraju załamania.
To wszystko sprawia, że marzenia o studiowaniu na Harvardzie odchodzą na dalszy plan. Madison kompletnie nie ma teraz głowy do nauki.
Z poczucia beznadziei wyciąga ją James Moore, jej najlepszy przyjaciel, który proponuje dziewczynie wzięcie udziału w wyścigach samochodowych. I to właśnie na tej imprezie Madison poznaje bezczelnego Noaha Woodsa, który wywróci jej świat do góry nogami. Osiemnastoletnia Madison Evans ma za sobą bardzo trudny okres. Nie potrafi zapomnieć o wydarzeniach z przeszłości, a do tego musi zmierzyć się ze śmiercią ukochanego dziadka. Dziewczyna jest na skraju załamania.
To wszystko sprawia, że marzenia o studiowaniu na Harvardzie odchodzą na dalszy plan. Madison kompletnie nie ma teraz głowy do nauki.
Z poczucia beznadziei wyciąga ją James Moore, jej najlepszy przyjaciel, który proponuje dziewczynie wzięcie udziału w wyścigach samochodowych. I to właśnie na tej imprezie Madison poznaje bezczelnego Noaha Woodsa, który wywróci jej świat do góry nogami. Opis pochodzi od Wydawcy.

Szczegóły audiobooka Devilish Game

Wydawca:
NieZwykłe
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Audiobook
Format:
mp3
ISBN:
978-83-8320-777-3
ISBN wersji papierowej:
978-83-8320-664-6
Wydanie:
1
Autorzy:
Amelia Kowalska
Lektorzy:
Krzysztof Polkowski,Zuzanna Jaźwińska
Czas trwania (godzin):
10
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę słuchać audiobooków?

Ikona słuchawek Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików MP3
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS