• Promocja
Jak wygrywać każdy spór. Negocjacje w życiu codziennym

Audiobook Jak wygrywać każdy spór. Negocjacje w życiu codziennym Anna M. Łabuz

Anna M. Łabuz
21,09 zł 24,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 21,09 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Nieustanna gra w argumenty


Negocjacje to nie tylko spotkania w biurach wielkich korporacji i rozmowy z prawnikami. To również, a może przede wszystkim sytuacje, z którymi każdy z nas, funkcjonując w rodzinie, środowisku zawodowym, społeczeństwie, ma do czynienia na co dzień.
Niekoniecznie również należy kojarzyć negocjacje z rozstrzyganiem poważnych sporów i łagodzeniem kłótni. Jeśli chcemy przeforsować swoją wizję, jakiś pomysł, potrzebne będą negocjacje – zastosowanie racji i argumentów.
I o tym właśnie traktuje audiobook, który przekazujemy do rąk odbiorców: „Jak wygrać każdy spór. Negocjacje w życiu codziennym” - publikację Anny M. Łabuz, w której autorka przedstawia metody negocjacji i wskazuje te cechy, nad którymi trzeba pracować i doskonalić, jeśli chcielibyśmy wygrywać codzienne „walki” na argumenty.
Słuchając nagrania dowiecie się, jak rozpoznać rozmówcę, jak umiejętnie przedstawiać swoje przekonania i pomysły i słuchać adwersarza. To podstawy, które można wykorzystać i doskonalić na co dzień. A z czasem żadne kontrargumenty nie będą nam straszne.
Wersja audio „Jak wygrać każdy spór. Negocjacje w życiu codziennym” dostępna jest w interpretacji Jakuba Ulricha.


Anna M. Łabuz — psycholog biznesu. Wykładowca w Polskiej Akademii Trenerów Sprzedaży. Na co dzień prowadzi autorskie szkolenia z zakresu skutecznych negocjacji w biznesie oraz nawiązywania trwałych relacji z klientem. Współautorka programu „Prawdziwe JA” oraz autorka książek NLP w negocjacjach handlowych (Onepress, 2009) i 5 kroków do porozumienia. Jak skutecznie negocjować w biznesie (Onepress, 2013). Więcej informacji o autorce znajdziesz na stronach www.annalabuz.pl oraz www.prawdziweja.pl.

Szczegóły audiobooka Jak wygrywać każdy spór. Negocjacje w życiu codziennym

Wydawca:
Onepress
Rok wydania:
2016
Typ publikacji:
Audiobook
Język:
polski
Format:
mp3
ISBN:
978-83-283-0273-0
Autorzy:
Anna M. Łabuz
Lektorzy:
Jakub Urlich
Czas trwania (godzin):
4
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę słuchać audiobooków?

Ikona słuchawek Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików MP3
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS