• Promocja
Spotkajmy się na Chestnut Hill. Tom 1

Audiobook Spotkajmy się na Chestnut Hill. Tom 1 Daria Skiba,

Daria Skiba
28,20 zł 39,95 zł
Najniższa cena z 30 dni: 28,20 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Opowieść o grupie Polaków, których losy splatają się w malowniczym irlandzkim miasteczku.
Lena, zmagająca się z nieprzyjemnymi wspomnieniami z przeszłości, postanawia otworzyć się na ludzi i oferuje pokój do wynajęcia w swoim domu. Z propozycji korzysta spokojna i nieśmiała Dominika, która decyduje się opuścić Polskę, by sprawdzić, czy potrafi zacząć wszystko od nowa. Niespodziewanie na lotnisku do kobiet dołącza Paweł, który wydaje się zagubiony – nie tylko w nieznanym mu miejscu, ale i w swoim życiu. Szybko zyskuje sympatię jednej z dziewcząt, jednak druga traktuje go z dużą dozą nieufności. Czy uda im się nawiązać nić porozumienia? Jakie tajemnice skrywa Paweł?
Monika i Michał, by spełnić swoje marzenia, przeprowadzają się ze stolicy do Droghedy na urokliwe Chestnut Hill. Nie wiedzą, że propozycja Ellen, energicznej starszej pani, odmieni ich życie na zawsze. Czy poradzą sobie w obliczu wyzwania?
Daj się porwać bohaterom powieści, dzięki której poznasz cienie i blaski życia w Irlandii. Zajrzyj w malownicze zakątki i zobacz, jak wiele może się wydarzyć, kiedy postawisz wszystko na jedną kartę...
***
„Przepełniona sekretami, pragnieniami, przyjaźnią i wyjątkową miłością opowieść o tym, co w życiu najważniejsze. Daj się ponieść bohaterom i spotkaj się z nimi na Chestnut Hill. Gwarantuję, że będzie to spotkanie pełne wrażeń i emocji” – Justyna Leśniewicz, autorka powieści „Zakręcona znajomość” i „Mój wybór”.
***
„»Spotkajmy się na Chestnut Hill« to wciągająca historia o młodych bohaterach wkraczających w dorosłe życie, które nie zawsze jest usłane różami. Pierwsze miłości, kłótnie i próby godzenia się, a to wszystko okraszone emocjami. Polecam!” – Grażyna Wróbel, Czytaninka.
***
„Ta powieść jest niczym czekolada. Połączenie słodkich nut z domieszką goryczy. Gdy wgryziesz się w jej historię, zostaniesz otulony ciepłem, radością, a zarazem obejmą cię czarne macki, które wniosą chaos, niepewność i strach” – Magda Zimna, Czytamy bo kochamy.
***
„Bardzo przekonująca historia! Daria stopniowo odsłania kolejne karty tej wielowątkowej opowieści i rozgrywa emocjonalną partyjkę, która trzyma odbiorcę w zawieszeniu. Żałuję, że dotarłam do finału... bo mogłabym czytać i czytać bez końca!” – Monika Halman, Halmanowa.
***
„»Spotkajmy się na Chestnut Hill« to kolejna powieść Darii Skiby, która na długo pozostanie w mej pamięci. Piękne zakątki Irlandii, mnóstwo emocji i wyraziści bohaterowie ze swoimi tajemnicami, marzeniami i problemami na pewno zyskają Waszą sympatię. Serdecznie polecam!” – Magdalena Hupało, Zagubieni w świecie książek.
***
„Jak ja uwielbiam historie tworzone przez Darię Skibę! W powieści otrzymałam wszystko to, co lubię jako czytelnik. Emocje, miłość, przyjaźń, niespodziewane zwroty sytuacji, bohaterów z krwi i kości. Ich radości, problemy, przeszkody, które starają się pokonać. Czy z sukcesem? Przekonajcie się sami. Zapraszam do czytania” – Ewelina Kwiatkowska-Tabaczyńska, Zaczytana Ewelka.

Szczegóły audiobooka Spotkajmy się na Chestnut Hill. Tom 1

Wydawca:
Storybox
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Audiobook
Format:
mp3
ISBN:
978-83-8334-455-3
ISBN wersji papierowej:
978-83-8334-454-6
Autorzy:
Daria Skiba
Lektorzy:
Donata Cieślik
Czas trwania (godzin):
8
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę słuchać audiobooków?

Ikona słuchawek Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików MP3
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS