• Promocja
TAJEMNICE ZAMKU

Audiobook TAJEMNICE ZAMKU Lucinda Riley,

Lucinda Riley
40,51 zł 45,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 40,51 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Powieść autorki bestsellerowej serii obyczajowej Siedem Sióstr. Zapierająca dech w piersiach historia o wojnie, miłości, a przede wszystkim: o przebaczeniu.

Jeśli odważysz się sięgnąć w przeszłość, możesz odnaleźć klucz do przyszłości…

Dzisiaj…

Emilie zawsze starała się żyć zupełnie inaczej niż jej arystokratyczni przodkowie. Marzyła, by zostać weterynarzem. W zupełności wystarczały jej paryskie mieszkanie, skromne życie i praca. Aż do śmierci matki, kiedy to stała się jedyną spadkobierczynią zamku na południu Francji.

Wspomnienie czasów dzieciństwa, kiedy świat zaczynał się i kończył w starej bibliotece pełnej regałów z książkami, oraz czytającego z nią ojca powstrzymują Emilie przed sprzedażą nieruchomości.

Przeglądając stare wolumeny, natrafia na wypełniony wierszami notatnik i znajduje nić łączącą ją z przeszłością oraz ślad tajemniczej i pięknej Sophie, której tragiczna historia na zawsze zmieniła losy rodziny Emilie.

…i wczoraj

Rok 1943. Młoda agentka brytyjskiego wywiadu, Constance, po przyjeździe do Francji natychmiast zostaje odcięta od swoich łączników. Przypadkowo trafia do domu francuskich arystokratów, który okazuje się siedliskiem kłamstw i tajemnic. Musi zmierzyć się z intrygami i niebezpieczeństwami oraz stanąć przed wyborami, których konsekwencje wyznaczą losy przyszłych pokoleń…

Romantyczna i pełna dramatyzmu opowieść, której akcja rozgrywa się na tle prawdziwych wydarzeń historycznych.

Porywająca, pełna napięcia i wartkiej akcji powieść, której fabuła cofa się aż do czasów drugiej wojny światowej. Cudowna ucieczka od codzienności.
Red

Opowieść o rodzinnych tajemnicach, wojennych szpiegach, lojalności, na którą trudno zasłużyć, a którą łatwo utracić. Fikcja historyczna na najwyższym poziomie, pełna starannych, uroczych detali z życia w odległych czasach.

„Booklist”

Książka, która dowodzi, że Lucinda Riley jest pisarką wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju. Powieść dowcipna, emocjonująca i chwytająca za serce. Są w niej tajemnica i starannie snuta intryga, która wyjaśnia się dopiero na ostatnich stronach. Po prostu nie można się oderwać!

WeLoveThisBook.co.uk

Szczegóły audiobooka TAJEMNICE ZAMKU

Wydawca:
Albatros
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Audiobook
Format:
mp3
ISBN:
978-83-6775-869-7
ISBN wersji papierowej:
978-83-67757-14-0
Wydanie:
2
Autorzy:
Lucinda Riley
Tłumacze:
Anna Esden-Tempska
Lektorzy:
Anna Szawiel
Czas trwania (godzin):
16
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę słuchać audiobooków?

Ikona słuchawek Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików MP3
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS