• Promocja
Charlie gra dziś dobrze. Życie, czasy i Rolling Stonesi

Ebook Charlie gra dziś dobrze. Życie, czasy i Rolling Stonesi Paul Sexton

Paul Sexton
42,07 zł 48,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 42,07 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

AUTORYZOWANA BIOGRAFIA CHARLIEGO WATTSA
ZE SŁOWEM WSTĘPNYM MICKA JAGGERA I KEITHA RICHARDSA

Połowa 1962 roku. Niedawno powstały zespół Rolling Stones poszukuje stałego perkusisty. Mają na oku Charliego Wattsa, muzyka jazzowego dobrze już znanego w londyńskich klubach rhythm and bluesowych. Na szczęście dla przyszłych fanów Stonesów na całym świecie, udaje się go namówić do współpracy.
Po zajęciu miejsca przy perkusji, Charlie pozostał na nim już do końca życia – przez cały okres swingujących lat sześćdziesiątych, kiedy Stonesi osiągali szczyty sławy, i w dobrze udokumentowanym okresie rozpustnych lat siedemdziesiątych, którego symbolem stał się ich kultowy album Exile On Main St. Z walki z własnymi demonami w latach osiemdziesiątych Charlie wyszedł bez szwanku, umacniając swoją reputację rozważnego, kulturalnego, lecz nie mniej przekonującego kontrapunktu dla bardziej ekspansywnych kolegów z zespołu.
Przez niemal sześćdziesiąt lat, w trakcie których miały miejsce liczne kłótnie, bolesne straty oraz zmiany personalne w zespole, zarówno na estradzie, jak i poza nią, Charlie trwał jak skała w sercu Rolling Stonesów. Jednocześnie stanowił przeciwieństwo gwiazdora rocka – pilnie strzegł swojej prywatności i ponad wszystko cenił rodzinę.
Oparta na nowych wywiadach z przyjaciółmi, członkami rodziny i byłymi kompanami z zespołu, w tym Mickiem Jaggerem i Keithem Richardsem, biografia "Charlie gra dziś dobrze" przedstawia fascynującą historię życia Charliego Wattsa – oficjalną, autoryzowaną i nigdy wcześniej nie opowiedzianą.

Szczegóły ebooka Charlie gra dziś dobrze. Życie, czasy i Rolling Stonesi

Wydawca:
HarperCollins Polska
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Ebook
Język:
polski
Format:
mobi,epub
ISBN:
978-83-276-9218-4
Wydanie:
1
Autorzy:
Paul Sexton
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub