• Promocja
Highway of Dreams

Ebook Highway of Dreams Ewa Maciejczuk,

Ewa Maciejczuk
29,56 zł 35,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 29,56 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Świat Amelii sypie się niczym domek z kart. Zraniona i ośmieszona przez chłopaka dziewczyna niechętnie się zgadza, pod naciskiem nieustępliwej przyjaciółki, na spotkanie przy ognisku. Amelia nawet w najmniejszym stopniu się nie domyśla, że zwykła impreza zmieni jej życie.

Pech chce, że dziewczyna zostaje sama w obcym miejscu, skazana na nieznajomego motocyklistę Gabriela, który swoją tajemniczością i upodobaniem do prędkości powoduje u niej szybsze bicie serca. Przyparta do muru musi pokonać strach i powierzyć chłopakowi własne życie. Od tej pory Gabriel uparcie podejmuje próby, aby przekonać dziewczynę do siebie i do swojego niebezpiecznego hobby.

Los nieprzypadkowo postawił tych dwoje na swojej drodze, ale to oni muszą podjąć decyzję, którą ścieżkę życiową wybiorą.

Ewa Maciejczuk jest mamą dwójki urwisów. Pasjonuje się końmi, motocyklami, muzyką i książkami. Nigdy nie traci wiary, nadziei i optymizmu. Jej przygoda z pisaniem rozpoczęła się od miłości do czytania. Z każdą kolejną książką stara się doskonalić warsztat, podnosić sobie poprzeczkę i zaskakiwać czytelników. Mieszka w Wołominie pod Warszawą.

Szczegóły ebooka Highway of Dreams

Wydawca:
Luna
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Ebook
Format:
epub,mobi
ISBN:
978-83-67859-17-2
Autorzy:
Ewa Maciejczuk
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub