• Promocja
Miłość z ADHD. Jak dbać o relacje z osobami neuroróżnorodnymi

Ebook Miłość z ADHD. Jak dbać o relacje z osobami neuroróżnorodnymi Anita Robertson

Anita Robertson
34,86 zł 44,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 34,86 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Czy Twój związek to ciągła walka? Czujesz niezrozumienie i frustrację?

Ta książka jest dla Ciebie!Związek, w którym jedno z partnerów ma ADHD, a drugie nie, może przypominać taki, gdzie jedno mówi po włosku, a drugie po francusku. Czy w takim razie jest szansa, by partnerzy znaleźli wspólny język, nić porozumienia i mogli cieszyć się relacją? Jest! I ta książka tego dowodzi.

Większość konfliktów w związkach z osobami z ADHD wynika z nieświadomości, że każdy mózg działa nieco inaczej. Psychoterapeutka Anita Robertson, pracująca od lat z parami neuroróżnorodnymi, pomaga zrozumieć te różnice. Autorka proponuje pięć filarów sukcesu, ćwiczenia i skuteczne metody komunikacji, które pozwolą unikać konfliktów i wspólnie szukać rozwiązań raz planować działania w domu, pracy czy z przyjaciółmi.

Dostrzegaj potrzeby,

doceniaj różnice,

pielęgnuj kochający związek

i ciesz się bliskimi ludźmi!

Zawsze interesowało mnie to, jak działają związki międzyludzkie, a zwłaszcza dlaczego niektóre relacje są satysfakcjonujące i wspierające, a inne nie. Bez względu na to, gdzie znajdujemy się w tym spektrum, sądzę, że wzmocnienie naszej najważniejszej relacji może mieć pozytywny wpływ na każdy obszar naszego życia. Anita Robertson

Anita Robertson, jest licencjonowanym klinicznym pracownikiem socjalnym (LCSW) i psychoterapeutką. Pracuje z osobami i parami z ADHD. Prowadzi warsztaty ADHD Relationship Bootcamp dla par, które chcą nauczyć się niezbędnych umiejętności, aby czerpać korzyści ze swojego neuroróżnorodnego związku, jednocześnie unikając częstych konfliktów. Wspiera dostęp do zdrowia psychicznego i zasobów dla swojej społeczności. Normalizuje mówienie o zdrowiu psychicznym jako vlogerka na kanale Steep in Thought na YouTubie, a na swoim blogu pod adresem Anita Robertson.com dostarcza wskazówek i informacji na temat częstych problemów w związkach.

Szczegóły ebooka Miłość z ADHD. Jak dbać o relacje z osobami neuroróżnorodnymi

Wydawca:
Mando
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Ebook
Format:
epub
ISBN:
978-83-277-3546-1
Autorzy:
Anita Robertson
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub