• Promocja
Prywatna pokojówka

Ebook Prywatna pokojówka Katarzyna Krakowiak

Katarzyna Krakowiak
34,32 zł 42,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 34,32 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Aleksa to kobieta pracująca jako dziennikarka, która staje na rozdrożu swojego życia w dniu swoich urodzin. W prezencie dostaje szansę na rozwój kariery, ale także złamane serce po przyłapaniu męża na zdradzie. Sara to mocno stąpająca po ziemi kobieta i była „luksusowa eskorta”. Sara z każdej kłody, którą życie rzuciło jej pod nogi, zbudowała własny świat, w który niepostrzeżenie wkroczyła Aleksa.

Obie będą miały podobny cel: usiąść i porozmawiać, aby Aleksa mogła przeprowadzić z Sarą wywiad, który przyniesie im kilka niespodzianek. Dla Aleksy jedną z nich będzie intrygujący mężczyzna, który wkroczy w jej życie spokojnie, ale stanowczo. Dla Sary zaskoczeniem będzie naginanie swoich zasad, aby pomoc Aleksie odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Jak bardzo splotą się losy obu kobiet? Jaką rolę w tym wszystkim odegra poznany przez Aleksę atrakcyjny Mieszko? Czy wyuzdane wspomnienia Sary sprawią, że Aleksa spojrzy na swoje miłosne życie inaczej?

„Prywatna Pokojówka” to historia z odrobiną romansu oraz ze sporą dawką gorącej erotyki, ale jej tłem jest niespodziewana przyjaźń dwóch kobiet, których ścieżki splotły się całkiem przypadkiem. Tylko czy na pewno był to przypadek?


Fenomenalna historia, która skrywa w sobie nie tylko tajemnicę, ale również nietuzinkowych bohaterów. Daj się wciągnąć w świat, który pokaże ci, by nie myśleć stereotypowo. Polecam serdecznie każdemu, kto patrzy na życie czymś więcej niż tylko oczami. - M. Martinez

Szczegóły ebooka Prywatna pokojówka

Wydawca:
WasPos
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Ebook
Format:
mobi,epub
ISBN:
978-83-8290-297-6
ISBN wersji papierowej:
978-83-8290-244-0
Wydanie:
1
Autorzy:
Katarzyna Krakowiak
Miejsce wydania:
Warszawa
Liczba Stron:
318
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub