• Promocja
Śmiertelne pożądanie

Ebook Śmiertelne pożądanie Ignacio Szacki

Ignacio Szacki
36,98 zł 44,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 36,98 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Śmiertelne pożądanie splata los nimfomatycznej pary maturzystek i dwóch zakochanych w sobie policjantów…

Dagmara i Patrycja właśnie przekroczyły próg dorosłości. Kochają się na zabój, ale od pewnego czasu z wzajemnością skrywają przed sobą tajemnice. Związek dziewczyn poddany zostaje drastycznej próbie, gdy na ich drodze staje Łysy – nadziany chuligan, zawieszony gdzieś między człowieczeństwem a zezwierzęceniem. Rozpoczyna się intrygująca gra tajemnic, a stawka jest piekielnie wysoka – nie istnieje bowiem uczucie ważniejsze niż szczera miłość.

W tym samym czasie Roman i Oskar przykładnie rozwijają swój pełen szalonych uniesień romans. Osobliwą relację doświadczonych mundurowych zakłóca jednak porywacz, który uprowadza utalentowane pisarki i wciąga policję w psychopatyczną intrygę.

Dwie misternie skonstruowane historie, które łączą się w najmniej oczekiwanym momencie i rzucają na kolana szokującym finałem!

UWAGA: Jeśli takie tematy jak sadyzm, gwałt, samobójstwo czy morderstwo ze szczególnym okrucieństwem mogą pogorszyć twój stan psychiczny, nie zaczynaj lektury.


Ignacio Szacki – polski autor publikujący pod pseudonimem, urodzony w 1993 roku. Absolwent Politechniki Rzeszowskiej, na której w 2018 roku uzyskał tytuł magistra inżyniera z dziedziny logistyki. Zawodowo związany z zarządzaniem danymi i systemami ERP. W 2021 roku zamieszkał w Sandomierzu, mieście, które natchnęło go do pisania. W swojej twórczości stawia na bezkompromisową treść i mocny przekaz, a oddając książki w ręce czytelników, zaprasza ich w zadziwiającą podróż przez najskrytsze zakamarki ludzkiej natury oraz wyobraźni.

Szczegóły ebooka Śmiertelne pożądanie

Wydawca:
WasPos
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Ebook
Język:
polski
Format:
mobi,epub
ISBN:
978-83-8290-431-4
ISBN wersji papierowej:
978-83-8290-372-0
Wydanie:
1
Autorzy:
Ignacio Szacki
Miejsce wydania:
Warszawa
Liczba Stron:
252
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub