• Promocja
Taste of poison. Dług

Ebook Taste of poison. Dług Aleksandra Dralewska

Aleksandra Dralewska
31,92 zł 39,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 31,92 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Życie Roxy przez ostatnie kilka lat toczyło się tym samym, wyuczonym rytmem. Po nieudanym związku z Adamem i kilku nietypowych dla niej imprezach, postanowiła zająć swoje wakacje pracą w barze razem z dziewczyną brata – Richarda, a każdą wolną chwilę poświęcała na spędzanie czasu z przyjaciółmi zanim pochłonie ich natłok nauki klasy maturalnej.

Gdy George Stewart cztery lata temu opuścił rodzeństwo, wyjeżdżając do Nowego Jorku to na Richie’ego spadła odpowiedzialność za wychowanie siostry i zapewnienie jej warunków do życia. Z miesiąca na miesiąc dostawali coraz mniejsze kwoty od ojca, a Richard wziął sprawy w swoje ręce. Zapożyczył dużą sumę pieniędzy od prawej ręki szefa gangu motocyklowego na rozkręcenie biznesu, a jego spłatą był udział w nielegalnych wyścigach. Roxy pozostała niewtajemniczona.

W barze „U Bobby’ego” pojawia się trzech tajemniczych motocyklistów, którzy wzbudzają podejrzenie i niepokojące zachowanie u dziewczyny Richarda – Polly. Zaciekawiona nastolatka postanawia zanieść im złożone zamówienie, nie rozumiejąc przyjaciółki, zwłaszcza, że widziała mężczyzn pierwszy raz na oczy.

Roxy jeszcze wtedy nie wiedziała, co na nią czekało. Nawet nie podejrzewała, że pojawienie się w mieście intrygującego, przystojnego i magnetycznego Jaydena Callena pozmienia jej życiowe wartości, obdarzy ją zwodniczym bezpieczeństwem i zdepcze wszystko co ich połączyło.

Szczegóły ebooka Taste of poison. Dług

Wydawca:
WasPos
Rok wydania:
2022
Typ publikacji:
Ebook
Język:
polski
Format:
epub,mobi
ISBN:
978-83-8290-164-1
ISBN wersji papierowej:
9788382900446
Wydanie:
1
Autorzy:
Aleksandra Dralewska
Miejsce wydania:
Warszawa
Liczba Stron:
462
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub