• Promocja
W rytmie serca 2

Ebook W rytmie serca 2 Ewelina Turczak,

Ewelina Turczak
35,33 zł 42,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 35,33 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Drugi tom serii Bądź przy mnie

Miłość to tylko niebezpieczeństwo. O tym Octavia wiedziała od najmłodszych lat.

Gdzie podziała się Octavia Russo?
Daemon wychodzi z siebie, lecz niebywałe znalezisko rozpala w jego sercu nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone. Uśpione demony z przeszłości wciąż grasują po świecie, a historia lubi się powtarzać. Przed przeznaczeniem nie można uciec. Gdy serca rwą się do miłości, życie nadal rzuca kłody pod nogi, niszcząc wszystko, co tylko zakochani sobie zaplanują. I tym razem nie będzie łatwo. Przed bohaterami nowe tajemnice, walka dobra ze złem i łzy. Bardzo dużo łez.

Czy tym razem miłość będzie w stanie zwyciężyć wszystko? Jak wiele trzeba będzie poświęcić? Czy wszyscy przeżyją tę walkę?


Po tytule „W rytmie serca” możecie spodziewać się wszystkiego, prócz tego, że autorka postanowi zagrać własną melodię na sercach czytelników, dając tym samym gwarancję przeżycia niezapomnianej przygody z bohaterami, którzy balansują na granicy życia i śmierci. Nad przepaścią utrzymuje ich miłość, ale czy ona wystarczy? Musicie sprawdzić to sami, bo ode mnie dowiecie się jedynie, że z tą autorką warto wejść nawet do samego piekła! – K.Hellishdeer


Ewelina Turczak – Mama, żona, przyjaciółka, mieszka na Śląsku, przepada za czytaniem oraz pisaniem recenzji. Aktywnie prowadzi swój bookstagram, sama chętnie pisze. Uwielbia fotografię, latte i słodkie czerwone wino. Jako numerologiczna piątka jest wolnym duchem, który kocha podróże i nie lubi stać w miejscu. Od zawsze ma pasję do pisania i głowę pełną historii, które zamierza przelewać na papier. Oddaje swoje serce rodzinie i podąża za spełnianiem marzeń związanych z byciem rozpoznawaną autorką. Książka „Druga połowa serca” była jej debiutem, teraz pora na drugą część – „W rytmie serca”.

Szczegóły ebooka W rytmie serca 2

Wydawca:
WasPos
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Ebook
Format:
mobi,epub
ISBN:
978-83-8290-331-7
ISBN wersji papierowej:
978-83-8290-289-1
Wydanie:
1
Autorzy:
Ewelina Turczak
Miejsce wydania:
Warszawa
Liczba Stron:
225
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub