• Promocja
Zoja i tajemnica znikających kapci

Ebook Zoja i tajemnica znikających kapci Anna Samborowska,

Anna Samborowska
29,11 zł 32,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 28,33 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Szalona piracka przygoda z kapciami w roli głównej!

Kiedy tata Zoi dziedziczy po swojej cioci Anastazji Dom nad Jeziorem i papugę Olę, dziewczynka jest przeszczęśliwa. Nowe miejsce to nowe przygody! Akurat zaczyna się lato, więc wraz z rodzicami i Olą jedzie do Domu, żeby uporządkować rzeczy po cioci.

Gdy przyjeżdżają na miejsce, z zaskoczeniem odkrywają, że właściwie nie ma czego sprzątać, ponieważ dom jest pusty. Pomimo braku mebli, Dom nad Jeziorem wydaje się doskonałym miejscem, żeby spędzić w nim wakacje. Wkrótce jednak okazuje się, że coś jest nie w porządku: wszystkim domownikom co chwila znikają kapcie. I nie tylko kapcie – także kalosze, tenisówki, klapki i baletki.
Zoja podejrzewa, że papuga Ola wie na ten temat więcej, niż mówi, ale nie da się z niej wyciągnąć żadnych informacji. Zoja rozpoczyna zatem śledztwo na własną rękę…

Z czasem sytuacja zaczęła się robić coraz dziwniejsza, ponieważ pod koniec tygodnia już nikt z rodziny nie mógł dobrać butów do pary. Tata po ogrodzie chodził w jednym bucie pod prysznic i jednej tenisówce, Zoja biegała w dwóch różnych baletkach, a mama w ogóle zrezygnowała z obuwia. Sytuacji nie poprawiała Ola, która śmiała się z nich do rozpuku, a Zoja miała niejasne przeczucie, że papuga wie więcej, niż im mówi, ale nie potrafiła z niej wydusić nic, co mogłoby ją naprowadzić na trop prowadzący do zaginionego obuwia.

Szczegóły ebooka Zoja i tajemnica znikających kapci

Wydawca:
Novae Res
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Ebook
Format:
mobi,epub
ISBN:
978-83-8313-468-0
ISBN wersji papierowej:
978-83-8313-467-3
Autorzy:
Anna Samborowska
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub