• Promocja
Zrozumieć Brexit

Ebook Zrozumieć Brexit Łukasz Danel,

Łukasz Danel
26,76 zł 35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 26,76 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

W miarę upływu czasu i wzrostu świadomości skutków Brexitu zaczęły się pojawiać, i pojawiają się nadal, jego bardziej pogłębione analizy. Do takich zaliczyć należy monografię Zrozumieć Brexit. […] Autor zaprezentował bardzo dobrą orientację w temacie i umiejętność panowania nad swoim wywodem. Udowodnił, wbrew obiegowym opiniom, że Brexit nie był przypadkowym epizodem, czy też „wypadkiem przy pracy”, lecz logiczną konsekwencją nieufności, która cechowała relacje Wielkiej Brytanii z Europą kontynentalną po II wojnie światowej, i to zarówno na poziomie elit, jak i społeczeństwa.
prof. dr hab. Andrzej Antoszewski

Łukasz Danel przekonuje, że Brexit był nieuchronnym zwieńczeniem skomplikowanych relacji Zjednoczonego Królestwa z integrującą się Europą, i konsekwentnie prowadzi narrację tak, by udowodnić, że inny scenariusz nie był możliwy. Post factum trudno się z autorem nie zgodzić, zwłaszcza że na każdej stronie wyposaża nas w kolejne argumenty potwierdzające postawioną tezę. […]

Książkę świetnie się czyta, gawędziarski styl sprawia, że nawet trudną materię i sporą dawkę faktów przyswaja się z łatwością. Utrzymanie uwagi czytelnika jest tym bardziej zaskakujące, że przecież każdy zna finał szorstkich relacji Zjednoczonego Królestwa ze Wspólnotami Europejskimi. Mimo to wiele fragmentów książki Danela poziomem emocji przypomina polityczny thriller.
prof. dr hab. Anna Pacześniak

Szczegóły ebooka Zrozumieć Brexit

Wydawca:
Scholar
Rok wydania:
2022
Typ publikacji:
Ebook
Format:
pdf
ISBN:
978-83-66849-74-7
ISBN wersji papierowej:
978-83-66849-74-7
Wydanie:
1
Autorzy:
Łukasz Danel
Miejsce wydania:
Warszawa
Liczba Stron:
197
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub