• Promocja
Badania rynku

Ebook Badania rynku Dietmar Pfaff

Dietmar Pfaff
13,40 zł 18,99 zł
Najniższa cena z 30 dni: 13,40 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Poradnik dla wszystkich, którzy chcą wzbogacać kompetencje zawodowe oraz zadbać o komfort pracy i sukces swojego przedsiębiorstwa.

Aby osiągnąć sukces marketingowy, konieczny jest regularny dostęp do informacji o rynku i oczekiwaniach grup docelowych. Doświadczony doradca biznesowy Dietmar Pfaff w swoim nowoczesnym poradniku krok po kroku przeprowadza nas przez ten proces i omawia szczegółowo każdą z jego faz.
W pierwszej części publikacji pomaga nam zdefiniować główny problem badawczy, określić cele, przygotować plan badań i wybrać właściwą grupę docelową. Następnie zapoznaje nas z etapem gromadzenia danych, wskazuje też metody ich pozyskiwania i analizy. Doradza wreszcie, jak prawidłowo zaprezentować wyniki badania i wykorzystać je do podjęcia korzystnej decyzji marketingowej. W ostatniej części prezentuje szereg praktycznych wskazówek, które wykorzystamy w procesie wdrażania zmian.
Autor poradnika nie zasypuje nas zbędnymi informacjami. Swój wywód opiera na trafnie dobranych przykładach, badaniach naukowych oraz własnym doświadczeniu zawodowym.
Wszystko to sprawia, że „Badania rynku” to nie tylko doskonałe kompendium wiedzy, lecz także przewodnik po świecie biznesu, z którego bardzo łatwo się korzysta. To publikacja dla wszystkich, którzy chcą wzbogacać swoje umiejętności oraz zadbać o komfort pracy i sukces swojego przedsiębiorstwa.

Szczegóły ebooka Badania rynku

Wydawca:
BC Edukacja
Rok wydania:
2010
Typ publikacji:
Ebook
Język:
polski
Format:
pdf
ISBN:
978-83-62180-88-2
Autorzy:
Dietmar Pfaff
Liczba Stron:
188
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub