Fraszki igraszki 14

Ebook Fraszki igraszki 14 Witold Oleszkiewicz

Witold Oleszkiewicz
9,90 zł
Produkt niedostępny
Sprawdź inne produkty

Opis treści

"Fraszki Igraszki 14" autorstwa Witolda Oleszkiewicza to zbiór krótkich, fraszek o różnorodnej tematyce, które skłaniają do refleksji, zadumy, a czasem także wywołują uśmiech na twarzy czytelnika. Mistrzowski język autora oraz trafnie wyrażane myśli zawarte na 368 stronach, sprawiają, że ta książka to prawdziwa uczta dla miłośników poezji.

W swoich fraszkach autor dotyka także ważnych tematów społeczno-politycznych, takich jak zjednoczenie Polaków w obliczu zagrożeń dla niepodległości kraju. Wskazuje na konieczność konsolidacji narodu ponad podziałami partyjnymi, w kontekście obecnych wyzwań geopolitycznych ze wschodu.

Książka "Fraszki Igraszki 14" skupia się również na życiu ludzi starszych, którzy dożyli wielu trudnych wydarzeń historycznych. Autor dzieli się z czytelnikami swoimi refleksjami na temat przyszłości potomków, dzieląc się z nimi swoim doświadczeniem życiowym. Prosta, rymowana konstrukcja fraszek sprawia, że są one łatwo przystępne dla każdego odbiorcy, a autor pisze je z potrzeby serca, mając nadzieję, że kilka osób je przeczyta.

"Fraszki Igraszki 14" to nie tylko zbiór poetyckich pigułek, ale także wyraz uczucia i troski autora o przyszłość kraju i jego mieszkańców. Książka ta zapewnia miłą lekturę, dostarczając zarówno momentów refleksji, jak i uśmiechu.

Szczegóły ebooka Fraszki igraszki 14

Wydawca:
Psychoskok
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Ebook
Język:
polski
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub