• Promocja
Aktywność inwestycyjna polskich przedsiębiorstw w Kazachstanie (mechanizmy wsparcia). Raport

Ebook Aktywność inwestycyjna polskich przedsiębiorstw w Kazachstanie (mechanizmy wsparcia). Raport Małgorzata Jaworek, Włodzimierz Karaszewski, Magdalena Kuczmarska, Marcin Kuzel,

Małgorzata Jaworek, Włodzimierz Karaszewski, Magdalena Kuczmarska, Marcin Kuzel
26,47 zł 30,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 26,47 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Raport z badania 2022 zrealizowanego przez zespół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu w ramach projektu „Aktywność inwestycyjna polskich przedsiębiorstw za granicą – uwarunkowania, skutki i perspektywy”

Autorzy raportu, pracownicy Katedry Inwestycji i Nieruchomości Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, od wielu lat prowadzą badania naukowe dotyczące międzynarodowych przepływów kapitału w postaci bezpośrednich inwestycji zagranicznych (BIZ). Pierwsze ich prace badawcze w tym obszarze obejmowały BIZ w Polsce – natężenie, strukturę, uwarunkowania i skutki tych inwestycji. Są one kontynuowane w zakresie krajowym i regionalnym, chociaż obecna działalność badawcza autorów koncentruje się na problematyce aktywności inwestycyjnej polskich przedsiębiorstw za granicą. Ponadto przedmiotem zainteresowań naukowych autorów raportu jest internacjonalizacja przedsiębiorstw drogą kapitałową, zwłaszcza działalność największych bezpośrednich inwestorów świata, a także przedsiębiorstw międzynarodowych z krajów rozwijających się. Wyniki ich badań były ogłaszane w licznych opracowaniach naukowych – książkach i artykułach publikowanych w kraju i za granicą. W powszechnym uznaniu toruński ośrodek badań BIZ, który współtworzą, należy do wiodących w Polsce. Szerzej o zespole badawczym: https://skolar.umk.pl.

Szczegóły ebooka Aktywność inwestycyjna polskich przedsiębiorstw w Kazachstanie (mechanizmy wsparcia). Raport

Wydawca:
Wydawnictwo Naukowe UMK
Rok wydania:
2022
Typ publikacji:
Ebook
Format:
pdf
ISBN:
978-83-231-5048-0
ISBN wersji papierowej:
978-83-231-5047-3
Autorzy:
Małgorzata Jaworek,Włodzimierz Karaszewski,Magdalena Kuczmarska,Marcin Kuzel
Miejsce wydania:
Toruń
Liczba Stron:
64
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub