• Promocja
  • Nowość
Magija enochiańska

Ebook Magija enochiańska Lon Milo DuQuette

Lon Milo DuQuette
41,92 zł 50,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 41,92 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Jeśli chcesz poznać okoliczności powstania wyjątkowego systemu, jakim jest magija enochiańska, dowiedzieć się, czym są księga Soyga lub anielski alfabet, a także nauczyć się używać Lamenu, Świętego Stołu lub Chorągwi Wszechświata, ta książka bez wątpienia powinna znaleźć się w twojej magicznej biblioteczce.

„Magija enochiańska” to przystępny, interesujący, osobisty, a przede wszystkim praktyczny podręcznik oraz doskonały przewodnik po labiryncie tego systemu. Zapewni ci odpowiednie podstawy teoretyczne, a także skuteczne narzędzia do rozpoczęcia życiowej przygody.

Magija enochiańska opiera się na przekazach od aniołów, spisanych przez maga Johna Dee i jego współpracownika, medium Edwarda Kelleya. System ten rozpropagował Aleister Crowley wraz ze swoim Hermetycznym Zakonem Złotego Brzasku.

Niniejsza publikacja wprowadzi cię w arkana i uporządkuje twoją wiedzę o magiji enochiańskiej, opierając się wyłącznie na oryginalnych manuskryptach. Książka prezentuje obszerny materiał, wzbogacony kilkudziesięcioma ilustracjami i przekazany w bardzo przystępny sposób, o co zadbał znany z lekkiego pióra Lon Milo DuQuette. „Magija enochiańska” to harmonijne połączenie klasycznej naukowości, praktycznych instrukcji magicznych i anegdotycznych opowieści.

Szczegóły ebooka Magija enochiańska

Wydawca:
Illuminatio
Rok wydania:
2024
Typ publikacji:
Ebook
Język:
polski
Format:
epub,mobi
ISBN:
978-83-8371-187-4
Autorzy:
Lon Milo DuQuette
Redakcja:
Dominika Dudarew
Tłumacze:
Maciej Lorenc
Miejsce wydania:
Białystok
Liczba Stron:
344
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub