• Promocja
„BHP w firmie” kwiecień/maj 2023

Ebook „BHP w firmie” kwiecień/maj 2023 Praca Zbiorowa

Praca Zbiorowa
38,75 zł 54,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 37,46 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

"Możliwość świadczenia pracy poza terenem zakładu wiąże się z oczywistych względów z obniżonym poziomem nadzoru ze strony pracodawcy – co w żadnym razie nie oznacza, że pracownicy pracujący poza zakładem zwolnieni są z obowiązku zachowania trzeźwości w czasie pracy. Niestety
regulacje dotyczące weryfikacji trzeźwości mogą powodować problemy praktyczne w zakresie ich stosowania, gdy pracownicy wykonują pracę w innym miejscu niż zakład pracy, w szczególności, gdy praca w jednym miejscu wykonywana jest przez pracowników różnych pracodawców. Kiedy pracodawca może przeprowadzić badanie trzeźwości pracowników? Co z badaniem trzeźwości pracowników zdalnych? Co w sytuacji, gdy w jednym miejscu pracują pracownicy różnych pracodawców? Odpowiedzi znajdziesz w Temacie numeru.
Kwestia wypadków przy pracy zdalnej jest regulowana nie tylko nowymi przepisami Kodeksu pracy, ale również dotychczasowym rozporządzeniem wypadkowym. W przypadku pracy zdalnej regulacje kodeksowe dotyczące wybranych kwestii są bardziej szczegółowe niż te, które zostały zawarte w przepisach rozporządzenia. Jak zatem przeprowadzić postępowanie powypadkowe przy wypadku podczas pracy zdalnej? Jak przeprowadzić postępowanie powypadkowe w przypadku wypadku przy pracy zdalnej? Co z oględzinami miejsca zdarzenia i przesłuchaniem świadków wypadku? Czy należy uwzględnić kwestie wypadków przy pracy w regulaminie pracy zdalnej? Sprawdź w dziale Wypadki przy pracy.
"

Szczegóły ebooka „BHP w firmie” kwiecień/maj 2023

Wydawca:
Wiedza i Praktyka
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Ebook
Język:
polski
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę czytać ebooki?

Ikona ebooka Na czytnikach Kindle, PocketBook, Kobo i innych
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS
Ikona urządzenia elektroniczne Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików PDF, Mobi, EPub