• Promocja
Odczyty z Pola Akaszy. Medium – Duchowość i Realizm. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Cz. 18

Audiobook Odczyty z Pola Akaszy. Medium – Duchowość i Realizm. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Cz. 18 Dr Renata Zarzycka,

Dr Renata Zarzycka
26,05 zł 36,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 25,18 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Z pewnością tytuł „Odczyt z Kroniki Akaszy” może brzmieć dla wielu bardzo tajemniczo, dziwnie, egzotycznie, a wręcz zbyt duchowo. Niezależnie od tego, czy ktoś miał do czynienia z energią w znaczeniu fizyki kwantowej, zwanej inaczej duchowością oraz dziedziny psychologii pozytywnej i mindfulness, czy też nie, każdy może skorzystać z dobrodziejstwa, jakim jest pozyskiwanie rad, ostrzeżeń oraz informacji na swój temat z kwantowego pola energii wszechbytu, zwanego Akaszą. Czym jest Kronika Akaszy?
Kronika Akaszy to energetyczne Pole Informacji Wszechświata, w którym zanurzone jest wszystko co istnieje, przeszłość, przyszłość i teraźniejszość Jest to bogactwo obfitości informacji, z której każdy może czerpać garściami. Czym zatem jest odczyt z Kroniki Akaszy?
Odczyt z Kroniki Akaszy jest procesem wchodzenia w świadomy kontakt z energetycznym Polem Uniwersum, w którym znajduje się Wielka Biblioteka Wszechwiedzy z najdawniejszych czasów, z obecnych, jak również jest tam mowa o przyszłości. Znajduje się tam również mądrość, z której czerpią naukowcy, twórcy , malarze, kompozytorze, poeci, pisarze i artyści, która spływa na człowieka niekiedy nagle i nieoczekiwanie. Mówimy wtedy, że mamy wenę twórczą lub doznajemy olśnienia w jakiś sprawie. Starożytni stan ten nazywali „eureka”. Co można zrobić, aby otrzymywać tego typu informacje z tego boskiego Źródła?
Najważniejsze jest poznanie podstawowych zasad. Powszechnie wiadomo, iż w stresie, w stanie lęku, i strachu, kiedy mamy obawy, złość, pretensje, nienawiść w sercu lub kogoś obgadujemy, osądzamy czy oceniamy swoją miarą czyli nie do końca zgodnie z faktami, dla człowieka będącego w negatywnych energiach, połączenie z Polem Akaszy jest praktycznie niemożliwe. Stąd warto poznać podstawy, aby móc do woli czerpać mądrość zapisaną od wieków w przestrzeni eteru bez ograniczeń.
Komunikacja z kwantowym polem Akaszy ma wymiar niematerialny - jest to pole energetyczne interaktywne, dzięki czemu dusza człowieka może się z nami komunikować na planie informacji elektromagnetycznej czyli poprzez zapisaną informację w postaci energii. W dziedzinie fizyki kwantowej, zjawisko to nazwalibyśmy efektem fotoelektrycznym fotonów, czyli kwantów światła. Wszak któż nie słyszał o światłowodach bądź o bezprzewodowym działaniu telefonów komórkowych, telewizji czy innych urządzeń, których połączenie przepływu informacji jest zupełnie niewidoczne dla ludzkiego oka?
Wgląd w zapisy Pola Akaszy można uzyskać dzięki technikom poszerzającym percepcję, jak na przykład medytacja, techniki oddechowe czy tzw. Modlitwa, o czym będzie mowa w kolejnych odcinkach. Zanim przejdziemy jednak do otwarcia swojej kroniki, warto wiedzieć, iż kluczem jest tutaj czysta intencja człowieka płynąca z serca oraz przygotowanie kilku wstępnych, podstawowych pytań, dostosowanych do celu sesji głębszego postrzegania pozazmysłowego, takiego jak jasnowidzenie, jasnosłyszenie i jasnoczucie. Każde otwarcie portalu Uniwersum, powinno być zaplanowane, zgłębiając wcześniej zagadnienie, o które chcemy zapytań oraz doprecyzowując intencję swoją, czy tez osoby, która przychodzi do MEDIUM. Te kolejne kroki są bardzo istotne, aby odczyt z Kroniki Akaszy był czysty, bez naleciałości myślowych, schematów i przekonań osoby będącej przewodnikiem. Rozmowa z kroniką Akaszy to wrodzona umiejętność każdego człowieka. Wystarczy oczyścić ciało, emocje, uczucia i myśli z energetycznych toksyn, przypomnieć sobie o niej i działać. Dzięki oczyszczeniu aury, osoba w roli medium znajduje się w procesie przypływu i przepływu informacji. Do tego procesu przygotowuje czytelnika cały kurs w 20-tu odcinkach z serii „Kronika Akaszy Wtajemniczenie”. Obecny audiobook jest jego kontynuacją.

SPIS TREŚCI:
Wprowadzenie do „Odczyt z Pola Akaszy. Medium – duchowość i realizm”.
Duchowe Odrodzenie
Jedność ze sobą i z Bogiem w imię miłości i prawdy.
Wewnętrzne Dziecko - Stań ze sobą w prawdzie!
Uzdrawiająca czakroterapia.
Wartość solidnego uziemienie. Bolesne ciało.
Dostęp do Kroniki Akaszy. Odczyty Akaszy poprzez subtelne wnętrze człowieka.
W rozwiązywaniu problemów jesteś bawołem czy krową?
Karnawałowa parada życiowych problemów. Co zrobisz podczas karnawałowej parady?
Jakim działaniem najczęściej wprawiasz klocki domino w ruch?
Jakie pytania zadawać Kronikom Akaszy?
Podsumowanie

Szczegóły audiobooka Odczyty z Pola Akaszy. Medium – Duchowość i Realizm. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Cz. 18

Wydawca:
Akademia Rozwoju Coaching Życia
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Audiobook
Format:
mp3
ISBN:
978-83-67225-87-8
Wydanie:
1
Autorzy:
Dr Renata Zarzycka
Redakcja:
Akademia Rozwoju Coaching Zycia,Dr Renata Zarzycka
Lektorzy:
Dr Renata Zarzycka
Miejsce wydania:
Rzeszów
Czas trwania (godzin):
1
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę słuchać audiobooków?

Ikona słuchawek Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików MP3
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS