• Promocja
Zasady Biblioteki Akaszy. Rytuały Modlitwy Medytacje. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. cz. 19

Audiobook Zasady Biblioteki Akaszy. Rytuały Modlitwy Medytacje. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. cz. 19 Dr Renata Zarzycka,

Dr Renata Zarzycka
21,81 zł 30,90 zł
Najniższa cena z 30 dni: 21,08 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

Z pewnością tytuł „Zasady Biblioteki Akaszy. Rytuały Modlitwy Medytacje” może brzmieć dla wielu bardzo tajemniczo, dziwnie, egzotycznie, a wręcz zbyt duchowo. Nie jest on jednak związany z żadną religią narzucającą człowiekowi swoje zasady, a jest raczej filozofią życia unosząca człowieka ponad wszelkie uzależnienia i religie świata. Niezależnie od tego, czy ktoś miał do czynienia z energią w znaczeniu fizyki kwantowej, zwanej inaczej duchowością oraz dziedziny psychologii pozytywnej i mindfulness, czy też nie, każdy może skorzystać z dobrodziejstwa, jakim jest pozyskiwanie rad, ostrzeżeń oraz informacji na swój temat z kwantowego pola energii wszechbytu, zwanego Akaszą.
Odcinek ten stanowi 19 część pełnego warsztaty z zakresu wejścia do odczytu informacji z pola energii Kroniki Akaszy. Jeśli nie jesteś przygotowany energetycznie na to lub nie jesteś na wysokim poziomie świadomości, powróć do wcześniejszych odcinków, które przygotują Cię do oczyszczenia z mentalnych toksyn i pomogą usunąć negatywne emocje , uczucia i myśli z twojego ciała, z umysłu i z duszy. To jest niezbędne do tego, aby stać się jednością ze wszechświatem i płynnie przekazywać pytania i otrzymywać odpowiedzi z Biblioteki Kroniki Akaszy. Czym jest Kronika Akaszy?
Kronika Akaszy to energetyczne Pole Informacji Wszechświata, w którym zanurzone jest wszystko co istnieje, przeszłość, przyszłość i teraźniejszość Jest to bogactwo obfitości informacji, z której każdy może czerpać garściami. Czym zatem jest odczyt z Kroniki Akaszy?
Odczyt z Kroniki Akaszy jest procesem wchodzenia w świadomy kontakt z energetycznym Polem Uniwersum, w którym znajduje się Wielka Biblioteka Wszechwiedzy z najdawniejszych czasów, z obecnych, jak również jest tam mowa o przyszłości. Znajduje się tam również mądrość, z której czerpią naukowcy, twórcy , malarze, kompozytorze, poeci, pisarze i artyści, która spływa na człowieka niekiedy nagle i nieoczekiwanie. Mówimy wtedy, że mamy wenę twórczą lub doznajemy olśnienia w jakiejś sprawie. Wiedzę o zdarzeniach z przyszłości, której nie da się wywieść z bieżącego stanu, omawia w psychologii zjawisko zwane prekognicją. Prekognicja to zdolność do oglądania przyszłych wydarzeń, które pojawiają w odmiennych stanach świadomości – w snach, podczas medytacji lub transu. Co można zrobić, aby otrzymywać tego typu informacje z tego boskiego Źródła?
Najważniejsze jest poznanie podstawowych zasad. W tym odcinku poruszane są zagadnienia techniczne rytuałów i modlitwę wprowadzających do Kroniki Akaszy oraz zamykających za nami przestrzeń portalu wszechświata. Ważne jest również czy mamy pozwolenie, aby otrzymywać informacje na temat kogoś innego. Dodatkowe Medytacje i modlitwy, pomogą w przyspieszonym tempie oczyścić się z negatywnych energii codzienności i wejść w czysta aurę wibracji jedności, miłości i pokoju samym w sobie, co będzie odbijało się w zwierciadle wszechświata. To co mamy w sobie emanuje na zewnątrz, zatem najważniejsze jest aby należycie zadbać o siebie i swoje czyste, niczym nie zakłócone wibracje.
Omawiane tutaj kolejne kroki są bardzo istotne, aby odczyt z Kroniki Akaszy był czysty, bez naleciałości myślowych, schematów i przekonań osoby, będącej przekaźnikiem – MEDIUM. Rozmowa z kroniką Akaszy to wrodzona umiejętność każdego człowieka. Wystarczy oczyścić ciało, emocje, uczucia i myśli z energetycznych toksyn, przypomnieć sobie o niej i działać. Dzięki oczyszczeniu aury, osoba w roli medium znajduje się w procesie przypływu i przepływu informacji. Do tego procesu przygotowuje czytelnika cały kurs w 20-tu odcinkach z serii „Kronika Akaszy Wtajemniczenie”. Obecny audiobook jest jego kontynuacją.

SPIS TREŚCI:
Wskazówki Dotyczące Otwarcia Kroniki Akaszy
Pomocnicze pytania do pracy z Kronikami Akaszy
Przestrzeń ukrytych w podświadomości problemów i wzorców
Rytualne modlitwy otwierające portal Akaszy
Rytualna Modlitwa otwierająca własne Kroniki Akaszy nr 1
Odczyt medialny dla innych osób - Rytualna Modlitwa nr 2
Rytuał zakończenia połączenia z polem Kroniki Akaszy
Rytuał zamykania portalu Biblioteki Kroniki Akaszy
Dlaczego dziękujemy trzy razy?
Mistrzowie i Duchowi Przewodnicy dla Medium
Medytacje oczyszczające wibracje
Głębokie Czyszczenie Energetyczne Wibracji
Modlitwa do Umiłowanych istot i bytów
Modlitwa Uwalniająca od zewnętrznych wpływów
Modlitwa o Wybaczenie sobie i innym
Metafizyczna Modlitwa o Uzdrowienie
Modlitwa z głębi serca o Pokój

Szczegóły audiobooka Zasady Biblioteki Akaszy. Rytuały Modlitwy Medytacje. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. cz. 19

Wydawca:
Akademia Rozwoju Coaching Życia
Rok wydania:
2023
Typ publikacji:
Audiobook
Format:
mp3
ISBN:
978-83-67225-88-5
Wydanie:
1
Autorzy:
Dr Renata Zarzycka
Redakcja:
Akademia Rozwoju Coaching Zycia,Dr Renata Zarzycka
Lektorzy:
Dr Renata Zarzycka
Miejsce wydania:
Rzeszów
Czas trwania (godzin):
1
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę słuchać audiobooków?

Ikona słuchawek Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików MP3
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS