Reimprinting. Ostatnie pożegnanie. Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie.

Audiobook Reimprinting. Ostatnie pożegnanie. Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie. Dr Renata Zarzycka

Dr Renata Zarzycka
22,59 zł
Dodaj do ulubionych

Opis treści

MIŁOŚĆ i WALENTYNKI versus TakoTsubo - Zespół Złamanego Serca (On “Broken-Heart Syndrome” and the Possibility of Resilience) czyli...
„Reimprinting. Ostatnie pożegnanie. Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie”.
Seria: Mindfulness - trening uważności. cz. 3.

MIŁOŚĆ i WALENTYNKI versus TakoTsubo - Zespół Złamanego Serca
Audiobooki z serii „Mindfulness, czyli trening uważności”, są kolejnymi wykładami nagranymi na żywo podczas lives w 2020 roku. Ich celem było niesienie pomocy osobom cierpiącym, a jednocześnie nie zawsze dobrze rozumianym przez ich lekarza z uwagi na brak widocznych odchyleń w klasycznych badaniach. Ludzie ci w wyniku wielomiesięcznego "narzekania" bądź traumy, często odsyłani byli do psychiatry po leki uspakajające, jednak to nie uzdrawiało w pełni ich dolegliwości duszy ani ciała. Wśród tego typu przypadków znajdują się nawet małe dzieci e sytuacji, kiedy ani leki, ani dieta, ani wizyta u specjalistów dietetyków, psychologów bądź innych terapeutów, nie zawsze przynosiła oczekiwany rezultatów.
Reimprinting jest skuteczną techniką, która poprzez pracę z przeszłymi traumami i podstawowymi przekonaniami danej osoby, w bezpieczny sposób umożliwia ich przekształcenie na takie zapisy, które służą dobrostanowi człowieka. Praca techniką ponownego wprowadzenia w przeszłość, to głęboki proces otwierania się na nowe, przyjazne reakcje emocjonalne, które od tej pory nie są już połączone z traumatycznym wydarzeniem. Zmiana jest trwała i następuje w sposób łagodny i szybki. Przeprogramowanie techniką „spójrz za siebie w tył” jest pomostem między umysłem świadomym i podświadomym. Pomaga poprzez ponowne wyświetlenie w wyobraźni przechowywanych w podświadomości wydarzeń i wdrukowanie związanych z nimi nowych emocji, trwale uzdrowić traumy. Ponieważ nasz mózg nie odróżnia tego, co widzi w rzeczywistości od kreowanej w wyobraźni wizji, dlatego w technice wizualizacji możliwa jest zmiana kwantowych kodów zapisów z osłabiających i ograniczających na wspierające i wzmacniające dla człowieka. W efekcie pracy na poziomie podświadomości, następuje zmiana przeszłości człowieka i jej świadome uzdrowienia. Świadomie pamięta, co go spotkało, ale nie odczuwa już w związku z tym trudnych emocji. Także ciało, po uwolnieniu traumy, otrzymuje inny sygnał z podświadomości i rozpoczyna proces uzdrowienia z chorób psychosomatycznych. Jedna z chorób łączona z nagłym lub burzliwym rozstaniem, dotyczy Zespołu Złamanego Serca, a jej określenie to TakoTsubo Syndrome (TTS).
„TTS polega na nagłym i przejściowym zaburzeniu funkcji skurczowej lewej komory, a w obrazie klinicznym łudząco przypomina zawał” — mówi dr hab. n. med. Miłosz Jaguszewski. TakoTsubo Cardiomyopathy (TTC) to choroba mięśnia sercowego o ostrym charakterze, występująca często w silnym powiązaniu ze stresem emocjonalnym lub fizycznym. Kardiomiopatia takotsubo może przypominać ostry zespół wieńcowy a jej objawami są m.in. silny stres spowodowany strachem i negatywnymi emocjami, ból w klatce piersiowej, duszności, kołatanie serca, nudności, wymioty i omdlenie. Nazwa schorzenia pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego naczynie do połowu ośmiornic. Szczególnie ten rodzaj choroby psychosomatycznej będzie dotyczył ostatniego pożegnania i oczyszczenia się z towarzyszącej temu „ciężkiej i „trudnej” emocji traumy rozstania.
Technika wizualizacji uwalniania od traumy nagłego rozstania poprzez reimprinting, jest połączeniem wiedzy z epigenetyki i fizyki kwantowej. Epigenetyka to nauka zajmująca się badaniem zmian ekspresji genów, które nie są związane ze zmianami w sekwencji nukleotydów w DNA, lecz są one modyfikowana przez czynniki zewnętrzne. Ekspresja ta może być modyfikowana przez czynniki zewnętrzne i podlegać dziedziczeniu. Taki rejestr sytuacji, zachowań oraz traum jest dziedziczny w postaci zapisu epigenetycznego. Epigenetyka jest nauką badającą relację pomiędzy kodem genetycznym a środowiskiem życia – psychicznym i fizycznym człowieka. Ekspresja genomu może być modyfikowana za pośrednictwem czynników środowiskowych, stylu życia, wychowania oraz za pośrednictwem emocji. Ponieważ może podlegać dziedziczeniu, epigenetyka bardzo często nazywana jest tzw. drugim kodem, czyli tym, co ponad genami – kodem kwantowym. Jednoczesne zastosowano tu Technikę Emocjonalnej Wolności (Emotional Freedom Techniques, dalej EFT), która przyspiesza proces pozytywnych i głębokich zmian.
Siła naszych systemów przekonań jest niewątpliwa. Nasze przekonania kształtują nasze myśli, a dostarczając paliwa do reakcji emocjonalnych, kształtują nasze reakcje i zachowanie, a w efekcie nasz świat zewnętrzny, materializując rzeczywistość. Jeśli możemy zmienić nasze przekonania, to możemy zmienić wszystko!
Posłuchaj uważnie audiobooka i napisz w komentarzu / opinii, co najbardziej zainteresowało Cię, co przykuło Twoją uwagę, co Cię zaskoczyło bądź, co takiego weźmiesz z tego audiobooka dla siebie, aby wykorzystać to w swoim życiu.

Autorka będzie wdzięczna za pozostawienie pozytywnej opinii i gwiazdek. Jeśli wszystko jest nowością dla Ciebie lub czegoś nie zrozumiesz – napisz o tym również, a dokładnie, co konkretnie jest niezrozumiałe. Informacje posłużą do tworzenia kolejnego materiału pomocniczego w SAMOUZDRAWIANIU SIĘ oraz do wyjaśnienia poruszonych w komentarzach czy opiniach kwestii. Autorka pięknie dziękuje za wszystkie konstruktywne opinie.


SPIS TREŚCI:
1. Czy można POŻEGNAĆ SIĘ z istotą, która odeszła nagle i nigdy jej już nie zobaczymy?
2. Czym jest UMARTWIANIE SIĘ i OBWINIANIE?
3. Czy tkwisz wciąż W EMOCJACH Z PRZESZŁOŚCI?
4. Z kim możemy dokonać energetycznego procesu rozstania?
5. Jak rozwiązać PROBLEM NAGŁEGO ROZSTANIA, który latami niesiemy w sobie?
6. Daj sobie POZWOLENIE na zrzucenie ciężaru traumy
7. STOP umartwianiu się i obwinianiu!
8. Szczera INTENCJA działania
9. Mentalne ROZGRZESZENIE WINY
10. GOTOWOŚĆ na mentalne pożegnanie
11. WIZUALIZACJA pożegnania w świecie energii kwantowej
12. POPATRZ W TYŁ i zamień swoją „stratę” na poczucie wdzięczności, szacunku i MIŁOŚĆ
13. Ostatnia RETROSPEKCJA
14. KWANTOWY KOD UZDRAWIANIA poprzez ŚWIADOMOŚĆ

Szczegóły audiobooka Reimprinting. Ostatnie pożegnanie. Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie.

Wydawca:
Akademia Rozwoju Coaching Życia
Rok wydania:
2022
Typ publikacji:
Audiobook
Język:
polski
Format:
mp3
ISBN:
978-83-67225-02-1
Wydanie:
1
Autorzy:
Dr Renata Zarzycka
Redakcja:
Akademia Rozwoju Coaching Zycia,Dr Renata Zarzycka
Lektorzy:
Dr Renata Zarzycka
Miejsce wydania:
Rzeszów
Czas trwania (godzin):
1
Czas realizacji zamówienia:
Do 10 min

Na jakich urządzeniach mogę słuchać audiobooków?

Ikona słuchawek Na wszystkich urządzeniach obsługujących format plików MP3
Ikona komutera Na komputerach stacjonarnych i laptopach
Ikona telefonu Na telefonach z systemem ANDROID lub iOS